Úvodní stránka | Kontakty | Doporučit web

Tipy na výlet autem

18. 02. 2010 --- Tipy na výlet 10524x

I když budete ubytovaní v Třeboni, můžete navštívit i ostatní pěkná města jižních Čech. Zde je výběr těch, které jsou z Třeboně dostupné nejlépe autem.

Hluboká nad Vltavou

Dominantou města je pohádkový novogotický zámek Hluboká, kde si můžete vybrat ze tří prohlídkových tras, vystoupit na zámeckou věž nebo se projít rozlehlým anglickým parkem. Město nabízí také kulturní a sportovní vyžití (aquapark, golfové hřiště aj.) V těsné blízkosti města se nachází lovecký zámek Ohrada a ZOO Ohrada.
Více na:
www.hluboka.cz
www.zamek-hluboka.eu
www.zoo-ohrada.cz


České Budějovice

Jihočeská metropole skýtá nejeden důvod k návštěvě a vybere si tu každý. Náměstí Přemysla Otakara II. je jedno z největších ve střední Evropě a to, že tvoří téměř dokonalý čtverec, posoudíte nejlépe z ochozu sousední Černé věže. Prohlédnout si můžete Jihočeské muzeum nebo Muzeum koněspřežky. V případě deštivého počasí lze navštívit třeba multikino.
Více na:
www.c-budejovice.cz
www.cb-info.cz
www.muzeumcb.cz


Český Krumlov

Město zapsané na seznamu UNESCO nabízí nepřeberné množství nejen kulturních zážitků. V zámeckém komplexu můžete kromě prohlídkových tras navštívit barokní divadlo, lapidárium, zámeckou věž, zahradu nebo Medvědí příkop. Na náměstí i při procházce přilehlými uličkami na Vás dýchne opravdu historická atmosféra. Velkým lákadlem je místní otáčivé hlediště nebo exkurze v grafitovém dolu.
Více na:
www.ckrumlov.info
www.castle.ckrumlov.cz
www.jihoceskedivadlo.cz
 

 


Rychlý kontakt

Penzion U Kapra Třeboň
Dukelská 106
Třeboň 379 01

 

Objednávky telefonicky nebo na email.

Další odkazy

Aktuality

04. 09. 2015

Kam na oběd?

Nevíte, kam máte vyrazit v Třeboni na oběd? Máme pro vás několik tipů na osvědčené restaurace: www.trebon.cz/obedVíce zde


Webdesign and CMS: www.web3v1.cz
kód pro měření návštěvnosti...